EN English IT Italiano ES Español FR Français RU Russian PO Polski CZ Ceské
 
 
  HOME POKOJE SLUZBY
Residenza Giulia Firenze
 
  POLOHA VIDEO TOUR REZERVACE
   
 
reserve
 

Verisign
Vítáme Vás na Residenza Giulia...
Vítáme

 Residenza Giulia se nachází v samém srdci Florencie, pouze 5 minut od katedrály a hlavního nádraží – Santa Maria Novella, v blízkosti všech hlavních muzeí a kostelu. V téže budove je k dispozici také sauna a masáže. Našim hostum, kterí prijedou autem, poskytujeme za mírný poplatek parkovací místo v garáži pod hotelem. Z terasy našeho hotelu se vám naskytne nádherný výhled na celou Florencii a taky Toskánskou prírodu. Snídane vám bude servírována prímo do pokoje. Máte strach, že se ve Florencii nedomluvíte? Nevadí. Predání klícu a veškeré informace o Residenzi Giulia jakož i praktické informace o Florencii vám poskytneme v ceském jazyce. Prijedte tedy a ucinte své prázdniny ve Florencii nezapomenutelnými!

Pokud se rozhodnete strávit své prázdniny ve Florencii a navstívit krásy tohoto mesta, kontaktujte Residenza Gulia. Nacházíme se v posledním patre petiposchodové budovy (samozrejme s výtahem), odkud se vám naskytne krásný výhled na toskánské kopce i slavnou terra cotta rooftops.

Ponte Vecchio

Residenza Giulia se nachází pet minut od historického centra mesta a hlavního nádrazí Santa Maria Novella. Pokud prijedete autem, lehce se k nám dostanete po silnici. Chcete-li videt mapu, kliknete sem. Zákazníkum, kterí prijedou autem, poskytujeme za malý poplatek garáz pro bezpecnost vaseho vozidla.

 
Mappa Posizione Hotel
 
 

Vista CameraNašim zákazníkům je za malý poplatek umožněn přístup do posilovny, která se nachází ve stejné budově pod námi. Je zde také aerobic, sauna a masáže.

 
 
Residenza Giulia
Via Porte Nuove 19 - 50100 Firenze | Tel. +39 055 3216646 | Cell. +39 335 336091 | E-mail giuliaresidenza@gmail.com
P.IVA 05668820482 : Sito disegnato e mantenuto da Fisheyes Ltd.